Šinobusi – Novi video singl “Bio sam tu”
29.05.2015. 15:58
"Bio sam tu" drugi je singl s aktualnog albuma Šinobusa Nebo od skaja, objavljenog za izdavačku kuću Dallas Records.
Autor videospota je Predrag Novković. U spotu su korišteni video zapisi s rođendanskog koncerta "10 godina na šinama" održanog u novosadskom klubu Fabrika 2013. godine,kao i snimke s mini turneje u Švicarskoj 2014. godine.
"Pjesma "Bio sam tu" unutrašnji je dijalog sa samim sobom. Našao sam se na mjestu na kojem sam bio nekad. Sve je bilo drugačije i ja sam bio drugačiji. Kao da je tu bio neko drugi, dvojnik iz prošlosti, zarobljenik uma. Slike iz sjećanja prepliću se sa stvarnošću i daju pravo značenje stvarima," kaže Korać.
Glazbu za "Bio sam tu" napisao je Nenad Patković, tekst je djelo Milana Koraća, dok produkciju potpisuje Darko Varga. Aktualni album "Nebo od skaja" dostupan je u Dallas Music Shopovima u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji, a riječ je o njihovom prvom albumu s isključivo autorskim skladbama.