Vije-sti

SERA i YouNotUs ujedinili snage i dali novi život megahitu „Call On Me”

SERA i YouNotUs ujedinili snage i dali novi život megahitu „Call On Me”

Uzbudljive vijesti dolaze iz svijeta europske pop i EDM scene! SERA i YouNotUs udružili su snage kako bi svoje fanove u blagdanskoj sezoni zagrijali vlastitom interpretacijom megahita Erica Prydza „Call On Me”!

Eric Prydz je 2004. osvojio vrh globalnih glazbenih ljestvica svojom house himnom „Call On Me” koja se bazira na sampleu pjesme „Valerie“ Stevea Winwooda iz 1982. Nizozemska pjevačica SERA i njemački DJ/producentski duo YouNotUs s oduševljenjem su transformirali ovaj hit u suvremenu dance-pop senzaciju! Novu verziju ovog megahita pod nazivom „I Can’t Be The Only One” možete poslušati na svim glazbenim platformama: https://sera.lnk.to/ICBTOO

Mlada SERA pažnju je počela dobivati nakon što ju je Justin Bieber pozvao na zajednički nastup putem Instagram Livea, a nešto kasnije nogometna ikona Cristiano Ronaldo pozvala ju je da nastupa na njegovom rođendanskom partyju. Ubrzo nakon toga, SERA je nastupila pred više od 40 000 oduševljenih gledatelja u Bredi, na ceremoniji održanoj u sklopu proslave Kraljevog dana u Nizozemskoj. Ova je nizozemska pjevačica i autorica pjesama, zahvaljujući snažnom vokalu, brzo prerasla u jedno od najuzbudljivijih novih imena europske pop scene.

Nakon prvotnog privlačenja pažnje s obradama pjesama koje imaju višemilijunske na društvenim mrežama, 29-godišnjakinja je svoj veliki proboj kao autorica doživjela 2021. godine s debitantskim singlom „Only Us”, koji je ušao na službenu Top 20 ljestvicu i ostvario zlatnu nakladu u Nizozemskoj.

Uspjeh je nastavila singlom „Head Held High”, koji je također postigao zlatnu nakladu – pjesma je ostvarila više od 30 milijun streamova diljem svijeta. SERA trenutno ima više od 2,4 milijuna pratitelja na TikToku, preko 1,4 milijuna mjesečnih slušatelja na Spotifyu i više od 730 tisuća pratitelja na Instagramu.

Svojim jedinstvenim zvukom koji se može opisati kao mješavina dancea, popa i electra, YouNotUs predstavljaju savršen most između međunarodne klupske scene i mainstream scene.

Ovaj producentski dvojac, koji korijene ima u underground glazbi, brzo se izdvojio kao jedna od najvažnijih snaga unutar globalne EDM scene.

Godine 2015., YouNotUs su doživjeli svoj veliki trenutak house obradom mega hita „Supergirl” grupe Reamonn, nakon koje su slijedile  „Narcotic”, „Samba” i „I Swear”, koje su ostvarile zlatnu, platinastu i dijamantnu nakladu. Nakon suradnji s međunarodnim zvijezdama među kojima su Alle Farben, Nico Santos, James Blunt, Dido, Moguai, Kelvin Jones, Forty, Shift K3Y i mnogi drugi, YouNotUs su oduševili stotine tisuća fanova nastupima na poznatim festivalima kao što su Tomorrowland, Airbeat One, Gluecksgefuehle Festival te kao headlineri turneja diljem Europe, Južne Afrike i Azije. Trenutno imaju gotovo 4,6 milijuna mjesečnih slušatelja na Spotifyu.

 

sound-report.com
sound report

Glazbeni magazin o domaćoj nezavisnoj sceni