
Auguste & Dinamit Duo & Guadalupe Mediavilla u The Beertiji
15.08.2016. 14:12
Za kraj promjenjivog kolovoza, ekipa The Beertije je odlučila razbiti zagrebačku rutinu te nam nadolazeći vikend zasladiti sa tri besplatne svirke.
Petak 19.08. 21h
Auguste su Gordana Marković i Ivana Lulić, zagrebački kantautorski pop duo koji je sredinom listopada objavio svoj debitantski album ''Sve što je nekada bilo važno'' pod etiketom diskografske kuće Dallas Records kojeg su uspješno promovirale početkom godine u Tvornici Kulture.
Ivana i Gordana autorski potpisuju sve pjesme na albuma, a veliku ulogu u stvaranju imao je njihov producent Tomislav Šušak (Vatra, Skaut) koji je autor aranžmana. Na prvom albumu Auguste uz kantautorski pop koketiraju s jazzom, indie folkom ali i njeguju retro izričaj.
Iza sebe broje nastupe na Terraneu, Superuhu, Ferragostu kao i Medvedgradskim glazbenim večerima, a bile su i finalistice HR Demo kluba 2014.
Prvijenac Augusta još je jedan bjelodan dokaz da je na domaćoj sceni, svemu usprkos, isplivala nova generacija odličnih glazbenika koji su, i autorski i izvođački potentni.
Subota 20.08. 21h
Dinamit Duo je gitarski duo na čijim nastupima možemo čuti obrade klasične i zabavne glazbe u određenom "gypsy" modu.
Njihov cilj je prikazati klasičnu glazbu na malo drukčiji način u ugodnoj atmosferi swing / jazz / gypsy melodija.
Nedjelja 21.08. 21h
Guadalupe Mediavilla je meksičko-argentinska kombinacija gypsy, balkan, jazz, klezmer, bossa nova, Bolero, guapango, cumbia, tango, son zvukova.
Unaprijed isprike ako smo kojeg izostavili, a neke nismo ni sami čuli.
Upad na sve koncerte je besplatan.