Novost-i

Max Juričić kao Plesač Sporog Stepa pretpremijerno izvodi novi album „Sunčana strana Mjeseca 2“

Max Juričić kao Plesač Sporog Stepa pretpremijerno izvodi novi album „Sunčana strana Mjeseca 2“

Max Juričić svoju glazbenu priču priča već desetljećima i svaka od njih je posebna i svježa. Od rada u grupama Film, Le Cinema i Vještice, preko otočkog vala populariziranog kroz Šo!Mazgoon i Gegu i Picigin Band, do Ljetnog kina s nikad prežaljenim Vladom Divljanom i aktualnog autorskog projekta Plesač Sporog Stepa.

Max je sa svojim step cipelama doplesao i do drugog studijskog albuma „Sunčana strana Mjeseca 2“ kojim priča priču veću od života i stvara sunčanu atmosferu čak i kada tapkamo po kiši. 15. studenog u klubu Sax!, Max kao Plesač Sporog Stepa održat će koncert zajedno s bendom koji čini nova postava Ljetnog kina - Max Juričić (vokal, ukulele), Bernabe Romero (violina, vokal), Stanislav Kovačić (violončelo, vokal) i Manu Romero (bubnjevi, vokal). 

S obzirom da će album biti objavljen 17. studenog na svim streaming servisima i zajedno s prvim na dvostrukom vinilu u nakladi Aquarius Recordsa, koncert u Saxu će biti pretpremijera.
 
Ulaznice za koncert u prodaji su u sustavu Entrio.hr. Cijena je 12€ u pretprodaji, a 15€ na dan koncerta.

sound-report.com
sound report

Glazbeni magazin o domaćoj nezavisnoj sceni